Lash Lifting a Lash Botox

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Tato technika tzv. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a vytažené řasy směrem k obočí. Jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu hned vidět. Po aplikaci jsou vždy řasy trochu slepené výživou, ale po umytí a nanesení řasenky druhý den je efekt velmi krásný, který vydrž 4-8 týdnů!
Tady vložit obrázek reálný

Velmi účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších.

Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy.

Potřebujete totální rekonstrukci a posílení řas? Potom ve spojení s LASH LIFTINGEM dokážeme s řasami zázrak! Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné. Velmi vhodné pro poškozené a oslabené řasy po umělých řasách.

LASH LIFTING a LASH BOTOX BOMB je proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci, která vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu.